Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Maciek albo sam jestes muzułmaninem albo nei masz pojecia co to za religia i system polityczny....wspomne tu tylko  kilka rzeczy na które koran pozwala jesli nie wierzysz poczytaj koran i wyjasnienia do koranu tzw. Tafsiry a sa to tak ''przyjemne'' rzeczy jak : -pedofilia (dozwolony jest stosunek tzw udowy nawet z niemowleciem)   -zoofilia( w koranie jest fragment mówiacy o stosunku mahometa z 4 nożnym stworzeniem)  -homosexualizm (choc niby grozi za niego kara smierci ale inny fragment mówi o tym iz mezczyzna który włozył członek w meski odbyt musi go przed modlitwa umyc..jest zreszta tez fragment który mówi ze jesli muzułmanka włozy w swoja pochwe zwierzecego lub obcietego penisa również powinna sie umyc, choc co do tego zdania immamów sa podzielone)  -obcinanie głów niewiernym, obciananie przeciwległych konczyn.... i mógłbym tak dalej wymieniac.  Islam to niby religia pokoju . To fakt sury z okresu mekkanskiego sa pełne pokoju i miłosci do innowierców szczególnie do ''ludów ksiegi'' (czyt. chrzescijan i żydów). Było to spowodowane tym iz w okresie poczatkowym gdy Mahomet mial bardzo niewielu zwolenników a duzo wrogów musiał pokazywac swoja religie jako pokojowa gdyz byl otoczony przez barbarzynskie plemiona beduinów oraz chrzescijan i żydów.    KOlejny okres to tzw medynski gdzie mahomet rosnie w siłe i staje sie groznym watażka plemiennym. w tym okresie sury zmieniaja sie z pokojowych na bardziej wojownicze.  I powstaje najważniejsza z sur czyli 9 która jest abnegacją wszystkich uprzednich czyli po prostu je anuluje. Polecam osobiscie ja przeczytac gdyz wyraznie mówi o wojnie podbojach zabijaniu torturowaniu niewiernych szczególnie ''ludów ksiegi''     Mógłbym tak pisac całe wypracowanie podawac konkretne sury ale nie ma na to miejsca. Proponuje zainteresowanym zapoznac sie osobiscie z koranem i Tarsifami i jestem pewien ze uwazne przeczytanie tych tekstów wywoła szok w kazdym normalnym człowieku. Natomiast dla osób którym nie chce sie czytac polecam odszukanie na YT filmiku który według mojego stanu wiedzy o koranie jest bardzo wiarygodny. pod spodem zamieszcze pare ciekawych linków.  http://www.youtube.com/watch?v=pq08DOps54w&list=PL5E31236760C6C7A6 http://www.youtube.com/watch?v=7k2jYx5ShF8&list=PLA80B0DDA1F546A04    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wydaniem pozwolenia na zgromadzenie zadałbym parę podstawowych pytań tej organizacji: - czy akceptyją Polską konstytucję: świecki charakter państwa czy też są za wprowadzeniem rządów religijnych opartych o Koran? - czy akceptują polskie prawo, czy też uważają prawo koraniczne za nadrzędne? - czy uznają wolność człowieka do wyznawania dowolnej wiary, bez ograniczeń, czy też uważają, że odstepstwo od islamu powinno być karane śmiercią? - czy zgadają się, że mężczyzna i kobieta są sobie równi pod wzglęm praw, czy też mężczyzna ma jakieś szczególne uprawnienia? - czy tzw. "niewierni" mają takie same prawa jak muzułmanie? - czy popierają wolność słowa i wyrażania własnych opinii, czy też obraza islamu powinna być surowo karana? - czy akceptują surowe kary cielesne: kamieniowanie, obcinanie kończyn, biczowanie? - jak powinna być kara dla kobiety, która zdradziła męża, a jaka dla mężczyzny, który zdradził żonę? Taka sama? - ... itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Dziennika Wschodniego powinny być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za bierność w szerzeiu nienawiści na tle rasowej,narodowościowej i wyznaniowej. Dzennik Wschodni mając możliwość blokowania i usuwania postów noszących znamiona czynu zabrnionego, nie robi nic. Nie ma żadnej moderacji. Dziennikarze Dziennika Wschodniego doskonale wiedzą, co się tu dzieje, jakie są posty, jak nawołuje się do nienawiści a mimo to spokojnie się temu przyglądają, posty nie są moderowane, nie są usuwane, agresywni użytkownicy czują się bezkarnie. Nigdy nie wezmę już tej "gazety" do ręki i będę namawiał każdego, kto to kiedyś czytał, żeby nigdy już tego nie kupił. Mało tego, zostanie założony profil na facebooku, który będzie bojkotował Dziennik Wschodni za to, że pozwala na szerzenie nienawiści na swoim forum. Bo brak moderacji oznacza przyzwolenie do popełniania przestępstwa jak wyżej.
  Najbardziej drastyczne posty zostały usunięte. Wiem, że wisiały tu zbyt długo, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego ma nam Crzescijanstwo RZYMSKO-KATOLICKIE DO ZAOFEROWANIA?-KRWAWE RECE?W CZYM SA LEPSI CHRZESCIJANIE W LICHWIE I KRUCJATACH?-ach szkoda slow, swoje nie znacie a cudze ganicie -WSTYD!!!
światowiec się odezwał - w końcu ktoś otwarcie powiedziałim fuck off od mojego chrześcijańskiego kraju 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/4145484/Muzulmanka-i-prawo-szariatu   Taka będzie miłość dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej drastyczne posty zostały usunięte. Wiem, że wisiały tu zbyt długo, przepraszam.
    Pani sobie jawnie kpi! Co pani usunęła, kila postów? a nie wydaje się pani drastycze pisanie "to zaraza", "trzeba ją wytępić", "wypędzić islamistów z Polski". To są slogany analogiczne do tych, któe niegyś głosił Adolf Hitler np. w odniesieniu do Żydów. Niech pani natychmiast zamknie ten ociekający nienawiścią temat! Usunęła pani kilka postów pozostawiając jednak posty o charakterze rasistowskim i nawołujące do nienawiści. Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego ma nam Crzescijanstwo RZYMSKO-KATOLICKIE DO ZAOFEROWANIA?-KRWAWE RECE?W CZYM SA LEPSI CHRZESCIJANIE W LICHWIE I KRUCJATACH?-ach szkoda slow, swoje nie znacie a cudze ganicie -WSTYD!!!
Ala poczytaj najpierw uwaznie historie przed krucjatami i dowiesz sie skad sie wzieły i dlaczego krucjaty. To nie była napasc na niewinnych muzułmanów którzy osiedlili sie w ziemi swietej pokojowo. To była walka o odzyskanie zaznaczam odzyskanie ziemi swietej która przez kilkaset lat nalezała do chrzescijan i żydów a islam podbił te tereny militarnie. Nawet po podbiciu tych terenów przez muzułmanów nikt sie nie kwapił do prowadzenia krucjat gdyz chrzescijanie mogli bezpiecznie odbywac nadal pielgrzymki do ziemi swietej. ale gdy chrzescijanie zaczeli byc mordowani podczas tychże pielgrzymek pokojowych zreszta, zaczeły sie nawoływania w europie o odzyskanie ziemi swietej!! Jeszcze raz zalecam lekture historii a nie ogladanie poprawnych politycznie filmów fabularnych o tym jacy to muzułmanie byli szlachetni a chrzescijanie barbarzynscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sobie jawnie kpi! Co pani usunęła, kila postów? a nie wydaje się pani drastycze pisanie "to zaraza", "trzeba ją wytępić", "wypędzić islamistów z Polski". To są slogany analogiczne do tych, któe niegyś głosił Adolf Hitler np. w odniesieniu do Żydów. Niech pani natychmiast zamknie ten ociekający nienawiścią temat! Usunęła pani kilka postów pozostawiając jednak posty o charakterze rasistowskim i nawołujące do nienawiści. Szok!
Szokiem jest to ze albo jestes muzułmaninem i tu piejesz z oburzenia mimo tego ze doskonale wiesz co nakazuje Ci koran albo jestes takim ignorantem jesli chodzi o ta pokrzywiona wiare. Jesli jestes muzułmaninem to zamilcz i nie wypowiadaj sie w teamcie bo hipokryzja straszna przez Ciebie przeziera gdyz wiem co NAKAZUJE wam wasza swieta ksiega która jest niby słowami samego Boga...ale jaki Bóg każe uprawiac sex z małymi dziewczynkami albo zabijac wszystkich nie muzułmanów lub ich okaleczac..co ciekawsze czemu Bóg skoro jest wszechmocny w waszym koranie zmienia co jakis czas zdanie i anuluje swoje poprzednie słowa?? heheh . A jesli jestes niemuyumaninem to masy klapz na  ocyach i nie widzisz ze muzułmanie od kuchni wchodza do europy udajac pokojową i tolerancyjna religie która z załozenia nie jest taka lecz zupełnie przeciwnie. Nakazuje mordowac podbijac zniewalac okaleczac itd itd . Poczytaj koran a jak nie masz cierpliwosci to przynajmniej Sure 9. Jesli jestes inteligentny to zrozumiesz jesli nie to popatrz na anglie francje i niemcy co sie zaczyna dziac lub na Sudan Somalie Timor Malezje jak tam pięknie namordowali miliony ludzi bo nikt nie jest w stanie okreslic nawet dokładnej liczby zabitych nie mówiac o okaleczonych. To wszystko sie dzieje dzis obok Ciebie ale Ty tego nie widzisz  bo po co sobie zaprzatac głowe jakimis zapadłymi dziurami na swiecie. Ale jesli europa sie nei obudzi to gwarantuje ze za 10lub 20 lat gdy osiagna dostatecznie duza liczbe takie same rzeczy zaczna sie dziac i w europejskich krajach. Nie dali rady nam militarnie to nas zasiedlaja. Ludzie czytac i jeszcze raz czytac i obserwowac swiac wyciagac analogie uczyc sie na historii a zrozumiecie co sie swieci...Nigdy nie byłem ani rasista ani islamofobem czy homofobem. Uwazałem ze kazdy ma prawo do godnego życia. Ale od paru lat interesuje sie blizej tematem i to co odkrywam przeraża mnie po prostu dokad ten swiat zmierza z zakłamanymi politykami którzy udaja ze nie ma problemu i religia która  obrała sobie za cel podbicie całego swiata jesli da to militarnie a jesli nie ( jak w wypadku europy i stanów zjednoczonych) to pokojowo poprzez zasiedlanie i płodzenie ogromnej ilosci muzułmanskich dzieci. Oczyiwscie to pokojowe zasiedlanie bedzie trwac tylko do momentu gdy osiagna około połowy stanu ludnosci danego kraju. Pozniej wiadomo doskonale juz jaki to przybiera mechanizm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZLITOSNY I KRWAWY CHRZEŚCIJANIZM !!! Irlandia już nie ujrzy, jak jej ,,obywatele katolicy’’ przez dwa miesiące ofiarowują Bogu ,,obywateli protestantów’’, grzebiąc ich żywcem, wieszając matki na szubienicach, przywiązując córki matkom do szyi i patrzą, jak one razem oddają ducha, otwierając brzuchy ciężarnych kobiet, aby wyciągnąć na pół ukształtowane dzieci i dać je na pożarcie wieprzom i psom, wkładają sztylet w rękę skrępowanych więźniów i kierują ich ramię w pierś żon, ojców, matek, córek, w mniemaniu, że czynią z nich zbrodniarzy, matkobójców, czy dzieciobójców, że wycinając w pień wszystkich skazują tym samym wszystkich na wieczne potępienie… Aż strach pomysleć,że w tym kraju Jan Pawel II [Karol Wojtyla ]-pobieral nauki KrK.Czy Jezus nie kazał nastawiac policzki? A przecież chrześcijaństwo miało być lepsze od pogaństwa. Jednakże w całej historii kościoła poznajemy okrutnych biskupów, rozwiązłych papieży czy żądnych władzy patriarchów… Tendencją religii chrześcijańskiej, która spowodowała największą ilość masakr, było jej dążenie do stania się religią uniwersalną." I powiedziałbym nawet ze - totalitarną - obejmującą wszystkie dziedziny życia i wszystkich ludzi zamieszkujących obszar chrześcijańskiego „imperium". Jeśli chrześcijaństwo miało być lepsze niż pogaństwo, to dlaczego w ciągu wieków popełniło tak wiele okrucieństw? Dlaczego na rozkaz Kościoła skazano na śmierć ponad 9 milionów czarownic, w większości starych kobiet? W żadnej innej części świata nie prowadzono krwawszych wojen i żadna inna część świata nie była miejscem wojen niosących większe spustoszenie, jak te, które początek brały na chrześcijańskim zachodzie. Dlaczego konkwistadorzy w ciągu 40 lat ewangelizacji Ameryki Południowej wymordowali ponad 12 milionów Indian? Dlaczego Kościół katolicki krzewił i nadal krzewi antysemityzm...? Dlaczego w barbarzyńskim chrześcijaństwie, blisko powiązanym ze świecką polityką, władzę dzierżyli ludzie, których doczesne aspiracje miały mało wspólnego z duchem czy nawet literą chrześcijaństwa? Od IV wieku chrześcijaństwo stało się religią nie tylko maluczkich, ale przede wszystkim Kościołem i organizacją ,,wielkich tego świata’’. Od czasów Konstantyna Wielkiego hierarchia Kościoła, działając wspólnie z administracją cesarstwa była jedną z głównych sił podtrzymujących ustrój niewolniczy. Państwo pomagało Kościołowi w trzebieniu heretyków a Kościół wspierał państwo w zwalczaniu rozmaitych niezadowolonych ze swego losu rebeliantów… heretyków….Rządne chciwej władzy chrześcijaństwo nie wahało się na przestrzeni dziejów zachodu używać wszelkiej przemocy, gdy przychodziło forsować własną doktrynę wbrew oporowi stawianemu przez tych, którzy wiary chrześcijańskiej nie podzielali". Religijne hasła często były tylko pretekstem, a prawdziwe motywacje - zupełnie nie sakralne czyli takie jak ; zgarnięcie ziem, mienia, łamanie oporu wobec władzy - ale nie wobec Pana Boga !!! Teologiczne hasła kościoła często służyły mu wyłącznie jako zasłona dymna dla rozgrywek czysto politycznych; kościół nieustannie walczył o władzę i bogactwo aż do dzisiaj. I nic się w tej materii nie zmienilo. Być może przybrało bardziej zakamuflowane i skryte formy działania. Przyjrzyjmy się z nieco innej strony kościołowi chrześcijaństwa na przestrzeni ponad tysiąca lat aż do dnia dzisiejszego. Można dojść do bardzo ciekawych i zastanawiających wniosków i refleksji…
W wielu rzeczach sie z Toba zgadzam wiele rzeczy jest takie jak piszesz ale nie wiem skad wziałes miliony czarownic heheh chyba wyssałes z palca bo wedługo wszelkich danych przez cały okres działania inkwizycji spalono około 40 000 a i tą liczbe uwaza sie mocno za zawyzona. Wez pod uwage ze ww tamtych czasach nie było takiego europejskiego narodu który by miał tyle milionów mieszkanców wiec pisanie o 9 milionach spalonych czarownic czy o 12 milionach zamordowanych indian i to w 40 lat (sic) jasno i wyraznie daje mi do zrozumienia ze nie masz totalnie pojecia o czym piszeszlub jestes jakims antykatolikiem lub muzułmaninem.  Ciekaw jestem skad wziałes te informacje i tu poprosze Cie o zródła z których zaczerpnałes te ''dane'' hehehe. Czekam niecierliwie. nie bede nawet udowadniał zę i wiele innych bzdur napisałes nie majacych nic wspolnego z historia bo szkoda na to czasu przynajmniej narazie. Jesli podasz mi zródła o które prosiłem odniose sie do innych wątków które opisałes jako ''fakty''. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sobie jawnie kpi! Co pani usunęła, kila postów? a nie wydaje się pani drastycze pisanie "to zaraza", "trzeba ją wytępić", "wypędzić islamistów z Polski". To są slogany analogiczne do tych, któe niegyś głosił Adolf Hitler np. w odniesieniu do Żydów. Niech pani natychmiast zamknie ten ociekający nienawiścią temat! Usunęła pani kilka postów pozostawiając jednak posty o charakterze rasistowskim i nawołujące do nienawiści. Szok!
Ja sobie nie kpię, zrobiłam co mogłam. Usunelam znacznie więcej niz kilka postow. Zwróiłam sie do administracji. Tylko ona w sprawie  tego watku. moze podjąć decyzje o jego zamknieciu.
Ostatnio edytowany 6 czerwca 2013 r. o 11:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
jak to- nic złego nie zrobili??? człowieku, nie czytasz gazet, nie oglądasz telewizji? nic nie wiesz o zamachach, o terrorystach/terrorystkach-samobójcach, zabijających w imię Koranu??? oblali by kwasem Twoją córkę tylko za to, że nie jest islamistką, to DZIWNI ludzie..... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie kpię, zrobiłam co mogłam. Usunelam znacznie więcej niz kilka postow. Zwróiłam sie do administracji. Tylko ona w sprawie  tego watku. moze podjąć decyzje o jego zamknieciu.
    Jako moderator społeczny, ma Pani możliwość zamknięcia tematu a nawet jego usunięcia. Miałem przyjemność moderować na takim samym forum, ale innej gazety, "siostry" Dziennika Wschodniego, więc wiem, co mówię. Administracja została już wczoraj powiadoiona, Redaktor Naczelnyi osoba bezpośrednio odpowiadająca za Forum o tym, co tu się dzieje. Brak reakcji oznacza przyzwolenie na tego typu praktyki, na nawoływanie do nienawiści. Uważam, że to już nie tylko nieodpowiedzialność, ale przede wszystkim duży skandal, który powinien ujrzeć światło dzienne nie tylko w Puławach, ale także w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę na proteście. Winien to jestem Sobieskiemu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego My Polki sie boimy, bo dzieci nie mahometan mozna porwać...http://www.sadistic.pl/muzulmanin-zabil-8-letnia-zone-w-noc-poslubna-vt202659.htm  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako moderator społeczny, ma Pani możliwość zamknięcia tematu a nawet jego usunięcia. Miałem przyjemność moderować na takim samym forum, ale innej gazety, "siostry" Dziennika Wschodniego, więc wiem, co mówię. Administracja została już wczoraj powiadoiona, Redaktor Naczelnyi osoba bezpośrednio odpowiadająca za Forum o tym, co tu się dzieje. Brak reakcji oznacza przyzwolenie na tego typu praktyki, na nawoływanie do nienawiści. Uważam, że to już nie tylko nieodpowiedzialność, ale przede wszystkim duży skandal, który powinien ujrzeć światło dzienne nie tylko w Puławach, ale także w całej Polsce.
A dlaczego uważa Pan, że należy zamknąć wątek? To, że pojawiły się wypowiedzi chamskie i wyczerpujące znamiona czynu zabronionego nie powinno być przyczynkiem do tego, żeby uniemożliwić ludziom wypowiadanie się w tym temacie. Zdaje się, że nikt nie płaci osobom wpisującym komentarze przeciwne zjazdowi. Po prostu ludzie zaczynają widzieć, że w Europie radykalni islamiści doszli do głosu. Akcja rodzi reakcję.  To przekonania ubrane w emocje. Ponieważ internet jest powszechny i daje poczucie anonimowości stąd tak wiele chamskich i karygodnych wypowiedzi. Co do reszty - zgadzam się. Osoby odpowiedzialne za moderowanie są od tego żeby wycinać wypowiedzi niezgodne z prawem i tu Dziennik zaliczył MEGA wpadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
Nic złego nie zrobili? Religia pokoju? człowieku poczytaj koran zanim coś powiesz i odpowiedz na poniższe pytania Czy Islam pozwala kłamać i udawać przyjaciół? Co to jest takijja? Ile lat miała żona Mahometa Aisza gdy ją poślubił a ile gdy skonsumował małżeństwo? Czy w Państwach gdzie 90 procent to islam mogę spokojnie chodzić do kościoła i czcić Jezusa Chrystusa? Ile państw muzułmańskich zaakceptowało kartę praw człowieka?(nie mówię o waszej karcie gdzie wszystko musi być zgodne z szariatem). Czy Islam zabrania współżycia z dziewczynkami powyżej lat dziewięciu??? Co wyprawiał Mahomet z niewiernymi w Medinie gdy miał już władzę a jak się zachowywał w Mekce gdzie jego religię wyznawała przede wszystkim rodzina? Co mahomet zrobił z Safiyah i jej rodziną? Co czeka na kobiety w raju-przecież jej mąż dostaje tam 72 czarnookie dziewice??? Czy mahomet jako prorok mógł uprawiać seks z każdą kobietę, która tego chciała? A gdy trafił na brzydką to oddał ją innym?  Tylko proszę o odpowiedź bez taktyki takijja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego uważa Pan, że należy zamknąć wątek? To, że pojawiły się wypowiedzi chamskie i wyczerpujące znamiona czynu zabronionego nie powinno być przyczynkiem do tego, żeby uniemożliwić ludziom wypowiadanie się w tym temacie. Zdaje się, że nikt nie płaci osobom wpisującym komentarze przeciwne zjazdowi. Po prostu ludzie zaczynają widzieć, że w Europie radykalni islamiści doszli do głosu. Akcja rodzi reakcję.  To przekonania ubrane w emocje. Ponieważ internet jest powszechny i daje poczucie anonimowości stąd tak wiele chamskich i karygodnych wypowiedzi. Co do reszty - zgadzam się. Osoby odpowiedzialne za moderowanie są od tego żeby wycinać wypowiedzi niezgodne z prawem i tu Dziennik zaliczył MEGA wpadkę.
  Tak jeszcze dodam na usprawiedliwienie - nie mam mozliwosci zeby siedziec cały czas na forum i wszystko monitorować. Akurat byłam poza Lublinem, bez dostepu do neta, jak tylkko wrócilam, zaczelam sprzatanie niniejszego watku i od tamtej pory stale go monitoruje. Co do zamkniecia - owszem, mam taka mozliwość, ale nie robie tego bez uzgodnienia z redakcją. Po za tym - nie wszystkie wpisy sa rasistowskie. Zamykanie mozliwosci dyskusji nic nie da. PS sama jestem potomkiem muzułmanow, czego sie nie wstydze i co lubie podkreslać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Po za tym - nie wszystkie wpisy sa rasistowskie.
    To usuń rasistowskie i nawołujące do przemocy. Trzeci dzień o to proszę. Redakcja została powiadomiona o tym, co tu się dzieje. To, że te posty tu jeszcze są jest bardzo znamienne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm a kraje islamskie też dają wolność wyznania? czy to nie w krajach islamskich pali się kościoły chrześcijańskie, wpada z "kałachami" do świątyń i strzela do kogo popadnie?  oni nie bawią się w jakieś swobody u siebie, żeby jeszcze podkładali bomby w swoich krajach, ale zamach w 2005 w Londynie, zamach w madrycki metrze, zabicie tasakiem Angielskiego żołnierza to tak się odwdzięczają za tą jak to nazwałeś wolność wyznania?   Europa jest za miękka, toleruje wszystko i wszystkich w zamian nie oczekując nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...